| Габарити | |
| Вага | 15 кг |
| Технічні характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.0 Type-B |
| Джерело світла | LED, 150 ANSI люмен, синій LED |
| Камера | 2 × монохромні камери 5.0 MP |
| Область сканування | 100 × 73 × 60 мм |
| Живлення | AC 100–240 В, 50–60 Гц |
| Режим сканування | Настільне лабораторне 3D-сканування моделей, мостів, імплантних робіт, артикуляторів |
| Швидкість сканування | Повна дуга: 12 сек (7 cut) |
| Технічні характеристики 3D-сканера | |
| Точність сканування (мм) | 0.007 мм (7 мкм), ISO 12836 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | 3D-принтер;3D-сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 100 мм |
| Робоча ширина | 73 мм |
| Максимальна робоча висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 456 ₴





Відправка з 06 червня 2026