| Габарити | |
| Вага | 6.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Відновлення друку | є |
| Висота шару | 0,05-0,3 мм |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла друкуючої головки | 0,4 мм |
| Датчик нитки | є |
| Дисплей | 4,3-дюймовий кольоровий сенсорний екран |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал друку | PETG,CR-carbon,PETG-CF,PLA-CF,ABS,TPU,PLA |
| Область друку | 220x220x235 мм |
| Передача файлу | Порт USB або Wi-Fi |
| Програмне забезпечення | Orca, Creality Print |
| Режим вирівнювання | Aвтоматичне вирівнювання |
| Температура платформи | ≤ 100 ℃ |
| Температура сопла | ≤ 300 ℃ |
| Технологія друку | FDM |
| Товщина шару | 0.1-0.35 мм |
| Точність друку | ±0.2 мм |
| Формати файлів | STL, OBJ, AMF |
| Швидкість друку | 500 мм/с |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Стан | Новий |
| Точність | 200 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Максимальна робоча висота | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 576 ₴






Відправка з 19 квітня 2026