AVR (автоматичний регулятор напруги) так (цифровий)
Вага 92.0 кг
Вид палива Бензин
Витрати палива 2.65 л/год
Вихідна напруга 220 В
Кількість фаз одна
Клас Побутовий
Клас захисту IP24
Країна торгової марки Україна
Країна-виробник Україна
Модель двигуна DK190F
Можливість встановлення автоматики Так
Об`єм бака для оливи 1.1 л
Об`єм двигуна 420 см3
Об`єм паливного бака 25 л
Особливості Лічильник мотогодин, Силова розетка 230В 32А, Система автозапуску АВР,
Стабілізатор напруги AVR, Транспортувальні колеса
Охолодження повітряне
Потужність 5.0 кВт
Потужність двигуна (к.с) 11.4 к.с
Потужність максимальна 1ф 5.5 кВт
Потужність номінальна 1ф 5.0 кВт
Призначення для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу, для котла
Рівень шуму 96 дБ
Розміри 72.5x59.5x58.0 см
Стан товару Новий
Тип альтернатора синхронний
Тип двигуна 4-тактний
Тип запуску автозапуск, електростартер, ручний
Тип установки портативний
Час безперервної роботи 9.5 год
Частота електромережі 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Час безперервної роботи | 9.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DK190F |
| Об'єм двигуна | 430 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 11.4 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 725 мм |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Вага | 92 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 45 000 ₴





