| Габарити | |
| Вага | 10.58 кг |
| Розміри | 355x355x482 мм |
| Технічні характеристики | |
| Відновлення друку | є |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла друкуючої головки | 0,4 мм |
| Датчик нитки | є |
| Дисплей | 3,97-дюймовый цветной сенсорный экран |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал друку | PLA/PETG/PLA-CF/TPU(95A) |
| Напруга | 100-240 В |
| Область друку | 220x215x245 мм |
| Потужність | 350 Вт |
| Програмне забезпечення | MacOS Windows |
| Рабочая температура | 100 ℃ |
| Температура платформи | ≤ 100 ℃ |
| Температура сопла | ≤ 300 ℃ |
| Технологія друку | FDM |
| Точність друку | ±0,1 мм |
| Формати файлів | 3MF, G-code |
| Швидкість друку | ≤ 500 мм/с; прискорення: ≤ 20000 мм/с² |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Стан | Новий |
| Точність | 100 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 482 мм |
| Вага | 10.58 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 215 мм |
| Максимальна робоча висота | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 387 ₴





Відправка з 19 квітня 2026