| Габарити | |
| Вага | 12.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр сопла друкуючої головки | 0.4 мм |
| Матеріал друку | PA-CF, PLA-CF ,PC, PET, PA, ASA, ABS, PETG, TPU, PLA, PET-CF |
| Напруга | 220-240V |
| Область друку | 220x220x250мм |
| Програмне забезпечення | Cura Creality Print |
| Температура платформи | 100℃ |
| Температура сопла | 300℃ |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Швидкість друку | до 600 мм/с |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 600 мм/сек |
| Стан | Новий |
| Напруга | 24 В |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 200 ₴






Відправка з 19 квітня 2026