
Екструдер Mellow/LDO Smart Orbiter v3.0 Extruder Dual Drive + S03 Hotend 60W + MOS CHT Nozzle 0.4mm
12 122 ₴
- Під замовлення
- Код: Tucans 5808
Відправка з 19 квітня 2026+380 (67) 340-05-60
Відділ продажів- +380 (68) 691-45-21Сервісний центр
Загальні параметри:
Тип приводу: двопривідний (dual-drive), редуктор 12 мм
Вага: 175 г (включаючи хотенд)
Робоча температура: до 90°C (при зниженні струму двигуна)
Двигун та подача:
Кількість кроків на мм: 690 (16x) / 1380 (32x)
Відстань обертання: 4,69 мм
Максимальний струм двигуна: 0,85 A RMS (1,2 A пікове)
Мінімальний струм двигуна: 0,55 A RMS (0,75 A пікове)
Хотенд та нагрівання:
Нагрівач: керамічний, 72 Вт
Матеріал блоку: чиста мідь
Сопло: 0.4 мм
Датчик температури: ATC Semitec 104NT-4-R025H42G
Охолодження та електроніка:
Вентилятор: 24 В, безкаркасний, з датчиком швидкості
RGB-індикація: світлодіод WS2812B
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mellow |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 24 В |
| Струм | 1.2 А |
| Тип | Вентилятор |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Вага | 4.35 кг |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Матеріал | PETG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 122 ₴


