Набір аксесуарів для 3D друку Creality
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Точність | 20 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина: | 211 мм |
| Робоча площа | |
| Робоча довжина | 290 мм |
| Робоча ширина | 260 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴


Відправка з 19 квітня 2026