Відкрийте нову еру промислового 3D друку з революційним великоформатним 3D принтером Elegoo Giga OrangeStorm. Колосальна область друку 800х800х1000 мм дає змогу втілювати в життя найграндіозніші проєкти без необхідності поділу моделі на дрібні частини, заощаджуючи ресурси та час.
Колосальна область друку 800х800х1000 мм дає змогу втілювати в життя найграндіозніші проєкти без необхідності розділення моделі на дрібні частини, заощаджуючи ресурси і час.
3Д принтер пропонує одразу 4 робочі платформи з магнітним покриттям і незалежним нагріванням. Розмір кожної становить 410х410 мм. Усього за 17 хвилин поверхня нагрівається до 90 градусів.
Потужний 64-бітний чотирьохядерний процесор із тактовою частотою 1,5 ГГц виводить швидкість друку на новий рівень - до 300 мм/с, що вважається рекордним показником для пристрою такого масштабу. Інноваційна система охолодження з двосторонніми вентиляторами та інтелектуальним керуванням гарантує відмінну якість друку за мінімального рівня шуму та споживання електроенергії.
Elegoo Giga OrangeStorm підтримує до 4 друкувальних головок із максимальною температурою сопла 300 градусів. Вони можуть працювати над одним відбитком або паралельно створювати різні деталі.
Вони можуть працювати над одним відбитком або паралельно створювати різні деталі.
Високоякісна конструкція з лінійними напрямними по осях X і Y,
вдосконаленим шпинделем осі Z і поліпшеним соплом із хромцирконієвої міді гарантує довговічність і високу точність. Система кабельних каналів забезпечує захист проводки від зносу.
Автоматичне калібрування по 121 точці платформи і PID-регулювання температури сопла гарантують стабільно відмінну якість кожного окремого відбитка.
Принтер укомплектований HD дисплеєм діагоналлю 7 дюймів. Він підтримує попередній перегляд моделей, пропонує інтуїтивне керування. Інтерфейс перекладено 8 мовами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 104 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 800 мм |
| Робоча ширина | 800 мм |
| Максимальна робоча висота | 1000 мм |
- Ціна: 198 000 ₴






Відправка з 19 квітня 2026