3D принтер Creality Ender 3 V3 SE має вражаючу швидкість друку 250 мм/с (максимальна) при цьому зі збереженням якості. Функція автоматичного вирівнювання за допомогою датчика CR Toch, а також датчика деформації для автоматичного зміщення по осі Z. Все це для забезпечення ідеального результату побудови моделі. Укомплектований все тим же фірмовим direct Sprite екструдером від Creality. Забезпечується плавний і надійний друк, також гнучкими видами пластику за типом TPU. Creality Ender 3 V3 SE оснащений подвійною віссю Z в парі зі зносостійкими лінійними валами. Присутнє завантаження-вивантаження філамента в автоматичному режимі. Має інтуїтивно зрозумілий і комфортний у використанні користувацький інтерфейс. Складання, налаштування і друк здійснюється максимально просто не тільки для бувалих користувачів, а й для новачків у цій справі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
- Ціна: 10 906 ₴










Відправка з 19 квітня 2026