Модель Elegoo Saturn 4 12K - великі можливості в компактному корпусі. 3Д принтер дає змогу друкувати зі швидкістю до 70 мм на годину з високою точністю і деталізацією, допомагаючи реалізовувати проєкти різного ступеня складності. Точність по осях XY досягає значень 19х24 мкм.
Роздільна здатність монохромної матриці становить 12К. Вона захищена від подряпин і смоли загартованим склом. Полімеризацію смоли забезпечує СОВ у комплекті з лінзою Френеля. Рівень розсіювання за щільності потоку ультрафіолетових променів у 92 % становить лише 5 градусів. Тому 3D принтер з легкістю справляється з друком моделей, що мають великі габарити і складну геометрію. Розміри області друку становлять 219х123х220 мм.
Принтер Elegoo Saturn 4 12K отримав безліч інтелектуальних функцій. Наприклад, система відстежує стан платформи на наявність залишків затверділої смоли, які можуть пошкодити дисплей. Також передбачено спеціальний датчик для контролю за рівнем смоли в контейнері. Якщо він критично низький, то користувач одразу ж отримає відповідне повідомлення. Серед інших корисних опцій - автоматичне калібрування і самоперевірка.
3Д принтер має продуману до дрібниць конструкцію. Відкидна кришка дає змогу витягувати готові вироби всього однією рукою. Ємність для смоли оснащена отворами для швидкого зливу смоли.
Пристрій поставляється з практично всім необхідним для реалізації першого проекту. Залишається тільки підготувати модель і залити смолу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Стереолітографія (SLA) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 219 мм |
| Робоча ширина | 123 мм |
| Максимальна робоча висота | 220 мм |
- Ціна: 26 968 ₴









Відправка з 19 квітня 2026