3Д сканер Creality RaptorX є передовим пристроєм, призначеним для оцифрування об'єктів з високою точністю – до 0,02. Головна особливість моделі – наявність гібридної системи сканування, яка поєднує відразу дві технології – NIR та синій лазер. Пристрій здатний сканувати об'єкти розміром в межах 5-4000 мм, що робить його актуальним для проектування, автомобілебудування, промислових завдань, медичної сфери і не тільки.
Пристрій здатний сканувати об'єкти розміром у межах 5-4000 мм.
Переваги 3D сканера:
- Універсальний лазер. Для швидкого сканування передбачено 34 лазерні лінії перехресного типу, а високу деталізацію забезпечують 7 ліній, розташованих паралельно.
- Містка батарея. Пристрій здатний працювати до 4 годин у повністю автономному режимі. Швидка зарядка дозволяє відновити до 80% заряду лише за 90 хвилин.
- Швидка передача даних. Забезпечується за рахунок інтерфейсу USB Type-C та модуля бездротового зв'язку Wi-Fi 6.
- Міцність та зручність. Корпус RaptorX виконаний із якісного пластику, містить захист від ковзання, важить лише 370 г.
Creality RaptorX легко справляється зі скануванням в умовах недостатнього освітлення на відкритому повітрі.
Creality RaptorX легко справляється зі скануванням в умовах недостатнього освітлення на відкритому повітрі. Для збереження високої якості текстур та кольору передбачено світлодіодне підсвічування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 260 000 ₴








Відправка з 19 квітня 2026