Creality K1 SE – це передовий 3D принтер, що поєднує високу швидкість, точність і зручність використання. Модель здатна працювати з об'ємом 220х220х250 мм, чого достатньо друку широкого переліку виробів. Пристрій здатний розганятись до 600 мм/с, що істотно скорочує час створення відбитка. Вражаюча точність 100±0,1 мм гарантує отримання предметів з гладкою поверхнею та високим ступенем деталізації.
Сопло підтримує нагрівання до 300 градусів за Цельсієм, тому на Creality K1 SE можна працювати з PLA, ABS, TPU та іншими нитками. Воно виконане з трьох металів. У хотенді передбачено довговічний керамічний нагрівач потужністю 60 Вт. Терморозрив виготовлений із титанового сплаву. Екструдер подвійний, з прямим приводом та захистом від засмічення.
Максимальна температура платформи становить 100 градусів, чого достатньо для зниження деформації та покращення адгезії. Робочий стіл вирівнюється автоматично – достатньо одного натискання. Модель базується на динамічній кінематиці CoreXY. Основа принтера складається з литого алюмінієвого сплаву - оптимальне поєднання міцності та легкості. Відкритий вихідний код надає величезні можливості для модифікацій. Creality K1 SE ідеально підходить для любителів, професіоналів та викладачів, пропонуючи відмінний баланс між продуктивністю та зручністю використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 600 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.84 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 220 мм |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
- Ціна: 19 500 ₴






Відправка з 19 квітня 2026