
3D принтер Creality K2 Plus Combo (Multi-Filament System)
93 000 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Tucans 1678
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (68) 691-45-21Сервісний центр
Модель Creality K2 Plus є продовженням популярної серії K. Вона пропонує велику область друку – 350х350х350 мм з активним підігрівом. Однією з головних особливостей принтера є Multi-Filament System, яка здатна розмістити відразу 4 котушки. RFID мітки здійснюють автоматичну ідентифікацію та відбір філаментів, що суттєво спрощує життя користувачеві. Одночасно до одного принтера можна підключити до 4 Multi-Filament System.
3Д принтер пропонує автоматичне калібрування, екструдер нового покоління з підтримкою нагріву до 350 градусів, мотори FOC із зворотним зв'язком. Для контролю за укладанням розплавленого пластику та гасіння вібрації передбачені відповідні системи – Pressure Advance та Input Shaping. Creality K2 Plus здатний друкувати зі швидкістю до 600 мм за секунду з можливістю прискорення до 30 м/с2. Серед інших цікавих особливостей AI-камера для моніторингу, просте керування та фірмове програмне забезпечення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 600 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 350 мм |
| Робоча ширина | 350 мм |
| Максимальна робоча висота | 350 мм |
- Ціна: 93 000 ₴




