3Д принтер Creality HALOT-MAGE S 14K – одна з новинок 2024 року. Модель пропонує приголомшливу деталізацію та швидкість друку. Вона ідеально підходить для створення мініатюр та вишуканих прикрас. У режимі Dynax+ принтер може друкувати до 150 мм на годину.
Пристрій оснащений преміальною РК-матрицею з роздільною здатністю 14К, завдяки чому текстури форми відтворюються так, як це було задумано. Джерело світла вбудоване, забезпечує рівномірне, акуратне засвітлення кожного шару. Точність сягає значень 0,02-0,09 мм.
Область друку HALOT-MAGE S 14K складає 223х126х230 мм. Вісь Z жорстка, представлена подвійними лінійними рейками. За переміщення відповідає продуктивний мотор із замкнутим контуром і моментом, що крутить, 1300 Н*м. Він гарантує швидкий запуск та зупинку, не втрачає крок на великих обертах і не вібрує на малих.
Робоча пластина доповнена тришаровою плівкою Pictor. Вона сприяє швидкому відшаровуванню. Також у комплектацію включена запасна FEP плівка. Для видалення запаху смоли передбачено вентилятор та фільтр з активованим вугіллям. Є можливість підключення витяжки.
Smart HALOT OS дозволяє керувати роботою пристрою на відстані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Стереолітографія (SLA) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 223 мм |
| Робоча ширина | 126 мм |
| Максимальна робоча висота | 230 мм |
- Ціна: 23 520 ₴








Відправка з 19 квітня 2026