3D принтер Елего Нептун 4 Макс
Модель Elegoo Neptune 4 Max - це один з найбільших FDM принтерів на ринку у своєму ціновому сегменті. Вона має відкриту конструкцію, здатна друкувати з максимальною швидкістю до 500 мм/с (стабільна швидкість становить 250 мм/с) і прискоренням до 8000 мм/с2.
3Д принтер пропонує "гігантський" робочий об'єм. Він дає змогу створювати вироби розміром до 420х420х480 мм, відкриваючи доступ до раніше недосяжних пропорцій. Доступний і одночасний друк кількох дрібних предметів - більше не потрібно чекати, поки буде додруковано попередній виріб.
Elegoo Neptune 4 Max підтримує використання високотемпературних сопел (до 300 градусів). Система автоматичного калібрування форсунки гарантує точний контроль за температурою в режимі real-time. Модель оснащена двошнековим екструдером. Передавальне число становить 5,2:1. Світлодіодний блок містить 30 довговічних і енергоефективних світлодіодів.
Хотенд представлений латунним нагрівальним блоком, має потужність 60 Вт. Стіл здатний розігріватися до температури 85 градусів.
Elegoo Neptune 4 Max може похвалитися ефективною системою охолодження. Вона охоплює 5 вентиляторів, здатних видавати до 9600 обертів за хвилину. "Серцем" принтера виступає високошвидкісна плата з 4-ядерним процесором 65 Біт і частотою 1,5 ГГц.
Модель поставляється зі знімним сенсорним дисплеєм і встановленим Klipper. Вона пропонує весь трендовий функціонал - датчик биття нитки, відновлення друку з точки зупинки тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegoo |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 420 мм |
| Робоча ширина | 420 мм |
| Максимальна робоча висота | 480 мм |
- Ціна: 26 800 ₴










Відправка з 19 квітня 2026