Bambu Lab A1 - новий високошвидкісний FDM принтер бренду. Це повнорозмірний варіант моделі Bambu Lab A1 Mini, що вийшла раніше. Пристрій представлений відкритою рамою, зробленою в стилі bed-slinger, комплектується блоком AMS для багатобарвного 3Д друку (до 4 кольорів одночасно).
Модель пропонує стандартну за габаритами область друку - 256х256х256 мм, завдяки чому можна створювати широкий перелік повнорозмірних виробів. Принтер підтримуватиме PLA, PET-G/coPET, TPU та багато інших пластиків. Поле для експериментів досить велике.
Bambu Lab A1 здатний друкувати зі швидкістю до 500 мм/с з можливістю прискорення до 10 мм/с2. Екструдер розігрівається до 300 С, а платформа - до 80 С.
3D пропонує якісний сенсорний екран для управління процесами з приємним інтерфейсом, сучасні системи гасіння вібрацій і придушення шуму. Заміна насадок виконується без інструментів.
Bambu Lab A1 має чудовий набір функцій за свою ціну.
Комплект поставки включає:
- Принтер
- Катушкотримач
- Продувка Wiper
- Гнучка поверхня
- PTFE трубка
- Зразки пластику
- Насадка з нержавіючої сталі
- Коробка для аксесуарів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 536 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 8.3 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 256 мм |
| Робоча ширина | 256 мм |
| Максимальна робоча висота | 256 мм |
- Ціна: 34 200 ₴





Відправка з 19 квітня 2026