3D принтер Bambu Lab A1 Mini - інноваційний 3д принтер із широким функціоналом за бюджетну ціну. Надається можливість мультиколірного друку завдяки витонченому AMS Lite. Використовується активна компенсація швидкості потоку, використовуючи високоточний датчик. Показники шуму при роботі значно нижче ніж у інших моделей завдяки активному шумопоглинанню двигуна. Bambu Lab A1 Mini поставляється попередньо зібраним, розібраним та точно налаштованим, тому готовий до роботи практично одразу з коробки. Має повністю автоматичний процес калібрування, який включає, калібрування платформи для друку, зміщення по Z-осі, а також вібраційний резонанс і тиск в соплі. Доповнюють перелік переваг: суцільнометалеві рейки, жорстка рама, дачтик тиску сопла, акселерометри, потужний мікроконтролер, а також передова революційна система управління рухами. За допомогою вмонтованої камери Ви можете записувати відео в режимі уповільненої зйомки. Швидкість друку становить 500 мм/с, прискорення 10 м/с².
Комплектація:
- 3D-принтер Bambu Lab A1 Mini
- Три змінних сопла (0.2 мм, 0.4 мм і 0.6 мм)
- Два запасних Hotend (один з нержавіючої сталі, інший із загартованої сталі)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 385 мм |
| Вага | 10 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 180 мм |
| Робоча ширина | 180 мм |
| Максимальна робоча висота | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 23 796 ₴








Відправка з 19 квітня 2026