Сканер 3DMAKERPRO Whale вирізняється універсальністю, завдяки наявності двох ядер. Він підходить для створення цифрових копій дрібних деталей і великих об'єктів. Мікроядро має точність 0,05 мм, роздільну здатність 0,2 мм і область захоплення 200х100 мм. Точність ширококутного ядра становить 0,1 мм за роздільної здатності 0,5 мм і площі захоплення 530х370 мм. Перемикання між різними режимами роботи виконується буквально в один клік.
3DMAKERPRO Whale сканує об'єкти без необхідності попереднього нанесення маркерів, що істотно заощаджує час. Користуватися пристроєм можливо навіть при яскравому освітленні. 3Д сканер відмінно ідентифікує повністю чорні предмети.
Модель доступна в декількох варіантах комплектації:
- Стандарт - адаптер живлення, кабель для передачі даних, вилка;
- Преміум - Стандарт плюс програвач і кабель для його підключення, штатив;
- Розкішний набір - Преміум плюс кольоровий комплект.
Комплект поставки включає:
- 3D-сканер Whale (1 шт.)
- Адаптер живлення (1 шт.)
- Кабель для передачі даних (1 шт.)
- Штекер (4 шт.)
- Штатив (1 шт.)
- Поворотний стіл (1 шт.)
- Кабель програвача (1 шт.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DMAKERPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 1.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 961 ₴





Відправка з 19 квітня 2026