3Д сканер 3DMAKERPRO Seal Lite - це одне з найкомпактніших і функціональних рішень на ринку в споживчому класі. Розмір найбільшої сторони становить усього 110 мм. Пристрій важить 190 г, пропонує користувачеві роздільну здатність 0,07 мм і точність сканування 0,02 мм. Цих характеристик достатньо, щоб отримувати 3Д моделі з високим ступенем деталізації.
Для сканування 3DMAKERPRO Seal Lite використовує синій колір з короткими хвилями. Оптична система і алгоритми JMStudio з використанням AI прибирають небажане тремтіння і забезпечують точне захоплення об'єкта в будь-яких умовах. Пристрій підтримує 9 рівнів регулювання освітлення, легко підлаштовується під різні матеріали та кольори. Прилад захоплює до 100 тисяч точок за одну секунду.
Висока точність 3D сканер 3DMAKERPRO Seal Lite купити в Україні Києві
Корпус пристрою виготовлено з якісного пластику. Легко поміщається в руці. Також сканування можна виконувати за допомогою ручки Smart Grip і підключенням до смартфона, поворотного столу. Аксесуари купуються окремо, залежно від потреб.
Програмне забезпечення надає широкі можливості для редагування. Базова комплектація включає сканер, кабель для передачі даних і зарядний пристрій.
Комплект поставки включає:
- 3D-сканер Hunkstar 3DMakerpro Magic Swift Plus
- Кабель передачі даних
- Посібник користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3DMAKERPRO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.19 кг |
- Ціна: 19 146 ₴






Відправка з 19 квітня 2026