Bambu Lab P1S — 3D принтер нового покоління, що швидко налаштовується (15-20 хвилин), готовий до роботи практично відразу з коробки. Постачається з багатофункціональним добре відполірованим модернізованим апаратним та програмним ПЗ. Наявність закритого корпусу для ефективного високотемпературного філаментного друку.
Можливість друку до 16 кольорів за допомогою оригінальної автоматичної системи подачі пластику AMS. Високі параметри швидкості друку та прискорення без шкоди якості (максимальна швидкість друку становить 500 мм/с, прискорення до 20000 мм/с²). Прикладом друку тестової моделі кораблика Benchy відбувається всього за 18 хвилин. Укомплектований вмонтованою камерою для віддаленого нагляду за процесом побудови Ваших 3д моделей, а також можливості таймлапсу.
Комплект поставки включає:
- Принтер
- Шпатель
- Набір інструментів
- Інструкція
- USB-накопичувач
- Блок живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 458 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 389 мм |
| Вага | 12.95 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 256 мм |
| Робоча ширина | 256 мм |
| Максимальна робоча висота | 256 мм |
- Ціна: 35 392 ₴







Відправка з 19 квітня 2026