3D принтер Anycubic Photon M5 — має 10.1 дюймовий монохромний РК-екран, роздільна здатність якого становить 11520*5120 пікселів. Розмір пікселя по горизонталі становить 19 мкм. Такі характеристики забезпечують йому високоточний друк об'єктів у товщину людського волосся. Параметри коефіцієнта контрастності становлять 480:1 для забезпечення країв друкованих моделей быльш чіткішими.
Завдяки фірмовому додатку від Anycubic Ви матимете доступ до нарізаних готових STL-моделей для друку в один дотик. Також можна контролювати повний процес побудови моделі.
Багатофункціональне модернізоване ПЗ для простої та доступної роботи, як новачкам, так і просунутим користувачам.
За стабільність процесу 3д друку, а також легкого від'єднання моделі після його завершення, відповідає удосконалений алгоритм підтримки.
Поверхня платформи для побудови має кращу площину та виконана у вигляді лазерного гравіювання для забезпечення гарної адгезії на початку друку та безпроблемного легкого від'єднання об'єкта після його завершення.
Anycubic Photon M5 оснащений подвійною лінійною напрямною по осі Z в парі з поліоксиметиленовою зносостійкою гайкою для запобігання люфтів і вібрацій навіть на мікрорівні.
Комплект поставки включає:
- Anycubic Photon Mono M5s (сам 3D-принтер)
- Платформа
- Ванна для смоли
- USB-флешка
- Адаптер живлення
- Інструкція користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Стереолітографія (SLA), LCD |
| Максимальна швидкість друку | 50 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 123 мм |
| Робоча ширина | 218 мм |
| Максимальна робоча висота | 200 мм |
- Ціна: 21 909 ₴






Відправка з 19 квітня 2026