| Вага | 4,35 кг |
|---|---|
| Параметри запчастин та комплектуючих для 3D принтерів | |
| Непідтримувана нитка | TPE, Generic TPU, PVA (волога), BVOH (волога), TPU 95A, QIDI PAHT-CF та інші надмірно жорсткі або надмірно гнучкі нитки |
| Підтримувана нитка | PLA, PETG, ABS, ASA, PET, PA, PC, PVA (сушені), BVOH (сушені), PP, POM, HIPS, TPU 64D, ABS-CF/GF, PLA-CF/GF, PETG-CF/GF, PPS-CF, PET-CF/GF |
| Підтримуваний розмір котушки | Ширина: 50 мм–72 мм; Діаметр: 195 мм–202 мм. QIDI BOX не сумісний з картонними котушками. Якщо ви надаєте перевагу картонним котушкам, настійливо рекомендуємо використовувати адаптер котушки/кільце адаптера котушки. |
| Технічні характеристики | |
| Габаритні розміри | 357×300×234 мм |
| Потужність | 245 Вт |
| Напруга | 110 В / 220–240 В змінного струму, 50/60 Гц (доступні регіональні моделі). Примітка: шнур живлення QIDI BOX призначений тільки для використання з QIDI BOX. Не використовуйте його з іншими пристроями! |
| Сумісність | 3D принтер QIDI Plus 4 |
| Сумісний діаметр нитки | 1,75 мм |
| Температура нагріву камери | 65℃ |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QIDI |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Вага | 4.35 кг |
| Матеріал | PETG |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 250 ₴




Відправка з 19 квітня 2026