3D принтер Anycubic Photon Mono M7 Max являє собою професійний 3D LCD принтер з рекордними робочими характеристиками. Модель вирізняється неперевершеною продуктивністю. На шар товщиною 0,05 мм потрібно всього 4 секунди. За плавність відділення відбитків і точність відповідають технології Intelligent Release 2,0 і LighTurbo 3,0.
За плавність відділення відбитків і точність відповідають технології Intelligent Release 2,0 і LighTurbo 3,0.
Обсяг друку становить 14,7 л. Це відкриває нові горизонти друку. 3Д принтер дає змогу створювати великогабаритні вироби - повнорозмірні маски, деталізовані косплей-аксесуари, ігрові ландшафти. Область друку на 72 % більша по відношенню до Photon Mono M7 Pro.
Система нагріву підтримує температуру смоли в діапазоні від 20 до 40 градусів за Цельсієм, гарантуючи рівномірний нагрів. Для мінімізації рівня відходів передбачена функція рециркуляції смоли.
Екран має роздільну здатність 7К, володіє приголомшливою деталізацією і гладкістю поверхні. Швидкість друку становить значні 63 мм/год. Завдяки технології згладжування на поверхні немає видимих шарів.
Екран має роздільну здатність 7К, володіє приголомшливою деталізацією і гладкістю поверхні.
Модель підтримує низку просунутих опцій - автоматична діагностика, виявлення витоків смоли і засмічень, повідомлення про необхідність заміни комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Лазерна стереолітографія (SLA) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 652 мм |
| Вага | 24 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 298 мм |
| Робоча ширина | 164 мм |
| Максимальна робоча висота | 300 мм |
- Ціна: 43 181 ₴











Відправка з 19 квітня 2026