Anycubic Kobra S1 Combo являє собою новітню модель 3D-принтера компанії Anycubic у 2025 році. Пристрій поєднує високу швидкість роботи з багатим функціоналом і фірмовим інтерфейсом. Він орієнтований на широке коло користувачів, підходить і любителям, і професіоналам.
Робоча область 3Д принтера має розміри 250х250х250 мм, чого достатньо для створення середніх за габаритами об'єктів.
Пристрій поєднує високу швидкість роботи з багатим функціоналом і фірмовим інтерфейсом.
Середня швидкість друку становить 300 мм/с за максимально можливої - 600 мм/с. Наприклад, на друк стандартної моделі Benchy Anycubic Kobra S1 Combo потрібно близько 13 хвилин.
На друк стандартної моделі Benchy Anycubic Kobra S1 Combo потрібно близько 13 хвилин.
Відмінною особливістю моделі є підтримка системи Anycubic Colour Engine Pro з можливістю одночасного використання до 8 філаментів/кольорів.
З можливістю одночасного використання до 8 філаментів/кольорів.
Додатково ACE забезпечує активне сушіння пластику, що позитивно позначається на надійності друку.
Максимальна температура сопла і платформи становить відповідно 320 і 120 градусів, тому за допомогою принтера можна працювати з різними матеріалами - ASA, PETG, PLA, TPU тощо.
Пристрій пропонує автоматичне вирівнювання, AI-виявлення філамента, відеомоніторинг і ще безліч інших фішок. Рівень шуму в тихому режимі не перевищує 44 дБ, що робить роботу комфортнішою.
Принтер имеет полностью закрытую конструкцию типа CoreXY, обеспечивающую стабильные и точные условия печати, защищая процесс от внешних воздействий, таких как сквозняки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 600 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 490 мм |
| Вага | 18 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 250 мм |
| Робоча ширина | 250 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
- Ціна: 30 316 ₴









Відправка з 19 квітня 2026