3D принтер Creality Hi
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Creality |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Стереолітографія (SLA) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення запчастин | Для принтера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 392 мм |
| Висота | 477 мм |
| Вага | 8.7 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 260 мм |
| Робоча ширина | 260 мм |
| Максимальна робоча висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 527 ₴








Відправка з 19 квітня 2026