Anycubic Kobra 2 Max - дана модель 3D принтера, нового покоління, має дві істотні переваги. Перше – це параметри області побудови, які становлять 500×420×420 мм. Друге - швидкість друку 500мм/с (максимальна) та 300 мм/с (стандартна). Kobra 2 Max в десять разів швидше, порівняно з іншими моделями. Оснащений високопродуктивним двоядерним процесором Cortex-A7. Також у порівнянні з попередньою моделлю (Anycubic Kobra Max), тут вже встановлено Direct екструдер прямої подачі. У повному асортименті потрібного функціонала, присутня функція компенсації різних люфтів та вібрацій. Надається можливість дистанційного керування за допомогою оригінального додатку. Для підключення, оновлення прошивки, моніторингу стану 3д принтера в реальному часі та багато іншого. Наявність автовирівнювання та інтелектуального модуля для процесу автоматичного зміщення по осі "Z".
Комплект поставки включає:
- Принтер
- Шпатель
- Набір інструментів
- Інструкція
- USB-накопичувач
- Блок живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 21 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 420 мм |
| Робоча ширина | 420 мм |
| Максимальна робоча висота | 500 мм |
- Ціна: 26 193 ₴








Відправка з 19 квітня 2026