Anycubic Kobra 2 Plus - має велику і практичну область побудови (400х320х320 мм). Швидкість друку в рази більша, ніж у конкурентів від інших виробників. Максимальний показник здатний досягати 500 мм/с, стандартна швидкість становить 300 мм/с. Укомплектований двоядерним процесором Cortex-A7. Використовується Direct-екструдер прямої подачі та модернізована потужна система охолодження.
Функція "Компенсації вібрацій" забезпечує стабільність побудови моделей та унеможливлює виникнення різних люфтів у процесі друку. Надається можливість дистанційного керування та моніторингу, за допомогою оновленої фірмової програми Anycubic App. Процес вирівнювання та калібрування відбувається в автоматичному режимі. За допомогою 3D принтера Anycubic Kobra 2 Plus, Ви зможете друкувати великі об'ємні моделі або багато об'єктів за один раз з великою швидкістю і відмінною якістю.
Комплект поставки включає:
- Принтер
- Шпатель
- Набір інструментів
- Інструкція
- USB-накопичувач
- Блок живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 500 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 564 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Висота | 630 мм |
| Вага | 13 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 320 мм |
| Робоча ширина | 320 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
- Ціна: 18 910 ₴







Відправка з 19 квітня 2026